• O projekcie
  • Tychy ul. Gen. Grota-Roweckiego
  • 36m² Powierzchnia
  • Architektura, Homestaging, Wykończenie Zakres prac

Przed

Całkowicie zniszczone mieszkanie, położone w Tychach, wymagało od nas wieloetapowych, radykalnych działań. Odpadające kafelki, gołe i odrapane ściany, niezabezpieczona instalacja elektryczna przywoływały na myśl tylko jedno słowo – ruina.

W mieszkaniu brakowało futryn, a okna oraz cała instalacja wodno-kanalizacyjna wymagała natychmiastowej wymiany. Wszystkie pomieszczenia potrzebowały całkowitego remontu i przemyślanej aranżacji. Prace rozpoczęliśmy od dokładnej oceny i szczegółowego projektu architektonicznego. Byliśmy pełni nadziei i pewni swoich umiejętności.

Po

Prace architektoniczne i wykończeniowe przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. W niewielkiej wnęce przylegającej do kuchni zaaranżowaliśmy otwartą kuchnię. Dzięki ogromnym oknom i jasnym meblom, mieszkanie zapełniło się ciepłym, naturalnym światłem.

Minimalistyczną biel przełamały drewniane elementy, które idealnie skomponowały się z pięknym widokiem na zewnątrz. Diametralną metamorfozę przeszła także łazienka łącząca funkcjonalność z dobrym smakiem. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby każdy szczegół projektu został w pełni dopracowany, a całe mieszkanie sprawiało wrażenie przestronności i wygody.

Jakub Żbik

menedżer ds. sprzedaży

Nasz konsultant odpowie na wszystkie Państwa pytania oraz zaprezentuje nasze możliwości.

668 135 668

Zostaw swój numer oddzwonimy

Imię

Nr telefonu

Oddzwonimy tak szybko, jak tylko będzie to możliwe i odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Rozumiem