• O projekcie
  • Siemianowice Śląskie ul. Wróblewskiego
  • 58m² Powierzchnia
  • Architektura, Homestaging, Wykończenie Zakres prac

Przed

To ciemne, przez lata nieremontowane mieszkanie odnaleźliśmy w sąsiedztwie rozległego, zielonego terenu. Smutne, zaniedbane i zagracone starymi meblami, sprawiało wrażenie przestrzeni nieprzyjemnej i klaustrofobicznej.

Zszarzałe kasetony, zniszczony parkiet, odlatujące tapety ze ścian i mdłe kolory zakrywały wszystkie atuty mieszkania. Z kolei, wysokie półki w przedpokoju i szeroka meblościanka w pokoju gościnnym sprawiały, że mieszkanie wydawało się mniejsze niż jest w rzeczywistości. Nasza intuicja podpowiedziała nam jednak, że pod tymi staromodnymi płytkami i wykładzinami kryje się przytulna przestrzeń.

Po

Natchnieni przestronnym salonem, harmonijnym układem poszczególnych pomieszczeń i ogromem słonecznego światła docierającego przez okna, rozpoczęliśmy gruntowną przebudowę mieszkania.

Jasne, beżowe kolory ociepliły wnętrza poszczególnych pokoi i nadały im jednorodny charakter, dzięki czemu całe mieszkanie sprawia teraz wrażenie spójnej całości. Dodatkowo, niewielka ilość czarnych elementów przełamała kolorystyczną monotonię, pozwalając jednocześnie na nadanie mieszkaniu nuty ekstrawagancji. Jesteśmy przekonani, że jego żywe wnętrze i funkcjonalna aranżacja, spodoba się młodym parom i aktywnym singlom.

Jakub Żbik

menedżer ds. sprzedaży

Nasz konsultant odpowie na wszystkie Państwa pytania oraz zaprezentuje nasze możliwości.

668 135 668

Zostaw swój numer oddzwonimy

Imię

Nr telefonu

Oddzwonimy tak szybko, jak tylko będzie to możliwe i odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Rozumiem