• O projekcie
  • Katowice ul. Zawiszy Czarnego
  • 38m² Powierzchnia
  • Architektura, Homestaging, Wykończenie Zakres prac

Przed

Nasz zespół lubi architektoniczne i aranżacyjne wyzwania. Bez wątpienia, jednym z nich było katowickie mieszkanie. Ściany pokryte krzykliwymi kolorami i staroświecką lamperią to nie jedyne zmartwienie, na jakie natrafiliśmy podczas pierwszej wizyty.

Szczególnej kreatywności i wyczucia przestrzennego wymagał od nas niestandardowy układ niewielkiej kuchni oraz przestronnego przedpokoju. Dokładne analizy oraz zespołowe konsultacje pozwoliły nam zaprojektować wnętrze mieszkania w sposób funkcjonalny, wykorzystując przy tym każdy, nawet najbardziej wymagający fragment przestrzeni.

Po

W efekcie naszych prac wykończeniowych oraz przemyślanych aranżacji, powstało przestronne, przytulne i jednocześnie wytworne wizualnie mieszkanie dla dwojga.

Nietypowa i trudna w zagospodarowaniu kuchnia zyskała nowe oblicze, dzięki twórczemu i rozsądnemu wykorzystaniu każdego jej zakamarka i kąta. Z kolei, minimalistycznie urządzony przedpokój stał się wizytówką całego mieszkania, swoistego rodzaju zaproszeniem do przekroczenia jego progów oraz zajrzenia w jego najskrytsze zakamarki.

Jakub Żbik

menedżer ds. sprzedaży

Nasz konsultant odpowie na wszystkie Państwa pytania oraz zaprezentuje nasze możliwości.

668 135 668

Zostaw swój numer oddzwonimy

Imię

Nr telefonu

Oddzwonimy tak szybko, jak tylko będzie to możliwe i odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.