• O projekcie
  • Katowice ul. Tysiąclecia
  • 50m² Powierzchnia
  • Architektura, Homestaging, Wykończenie Zakres prac

Przed

Aranżacja mieszkania dla całej rodziny sprawia naszym projektantom i ekipie wykończeniowej wiele przyjemności, choć nie należy ona do łatwych realizacji.

Spośród mieszkań wymagających twórczej pracy zespołowej, to mieszkanie, zlokalizowane na jednym z najbardziej zaludnionych osiedli w Katowicach, wyróżniało się w sposób wyraźny i oczywisty. Pokoje z niewykorzystaną przestrzenią, staroświeckimi i przytłaczającymi tapetami oraz osobliwymi meblami wymagały nie tylko zmiany wystroju, ale przede wszystkim kreatywnego pomysłu, nowatorskich rozwiązań przestrzennych i starannego wykończenia.

Po

Podejmując się pracochłonnego i wymagającego zadania remontu oraz aranżacji całego mieszkania, byliśmy pewni swojego doświadczenia w urządzaniu dużych, wielofunkcyjnych lokali. Efekt naszej pracy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania.

Katowickie mieszkanie zyskało nowoczesny wygląd i oczekiwaną wygodę, a połączenie wciąż modnej bieli z drewnianymi tworzywami zapobiegło wizualnej nudzie i przewidywalności. W efekcie, chaotycznie i niepewnie urządzone mieszkanie stało się minimalistyczną i przytulną przestrzenią do życia.

Jakub Żbik

menedżer ds. sprzedaży

Nasz konsultant odpowie na wszystkie Państwa pytania oraz zaprezentuje nasze możliwości.

668 135 668

Zostaw swój numer oddzwonimy

Imię

Nr telefonu

Oddzwonimy tak szybko, jak tylko będzie to możliwe i odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Rozumiem