• O projekcie
  • Katowice ul. Sławka
  • 45m² Powierzchnia
  • Architektura, Homestaging, Wykończenie Zakres prac

Przed

Wiele mieszkań posiadających duży metraż nie wykorzystuje swojego potencjału przestrzennego. Wąskie kuchnie, nieprzemyślane aranżacje i ciemne kolory są w stanie pomniejszyć wizualnie nie tylko ich poszczególne pokoje, ale również całą przestrzeń mieszkalną.

Mieszkanie, którego realizację prezentujemy, zlokalizowane na jednej z popularniejszych dzielnic Katowic, jest tego wymownym przykładem. Przez lata zaniedbywane, zachowało swój pierwotny wygląd sprzed kilkudziesięciu lat. Zachował się zniszczony gumolit, staroświeckie panele MDF, a nawet przestarzała instalacja gazowa. Naszej interwencji wymagał każdy kąt mieszkania.

Po

Dziś, zmienione nie do poznania mieszkanie to pełna dziennego światła, otwarta przestrzeń do życia. Aby wprowadzić tak wyraźną zmianę, wyburzyliśmy niewielką ściankę dzielącą kuchnię od salonu.

Dzięki temu zabiegowi, całe mieszkanie stało się jaśniejsze i bardziej przestronne. Wykorzystanie podczas aranżacji luster oraz ciepłych kolorów jeszcze silniej uwidoczniło jego przestrzenne atuty. Zwieńczeniem całego projektu okazała się łazienka z wyszukanymi płytkami z oryginalnymi wzorami i funkcjonalną ścianką działową.

Jakub Żbik

menedżer ds. sprzedaży

Nasz konsultant odpowie na wszystkie Państwa pytania oraz zaprezentuje nasze możliwości.

668 135 668

Zostaw swój numer oddzwonimy

Imię

Nr telefonu

Oddzwonimy tak szybko, jak tylko będzie to możliwe i odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Rozumiem