• O projekcie
  • Katowice ul. Grażyńskiego
  • 45m² Powierzchnia
  • Architektura, Homestaging, Wykończenie Zakres prac

Przed

Niegdyś krzyk mody, dziś powód do wstydu. Niezniszczalna boazeria wciąż obecna jest w wielu polskich mieszkaniach. W jednym z takich mieszkań, na którego remont i aranżację się zdecydowaliśmy, zachowała się praktycznie całkowicie.

Poszarzała i lekko odrapana, znalazła się w przedpokoju, zaraz obok mocno zniszczonego gumolitu, starych drzwi, nieodświeżanych od lat ścian i brudnych wykładzin. Poza wszystkimi pokojami, gruntownego remontu i pomysłowego projektu wymagała również łazienka oraz ubikacja, których wystrój nie zachwycał oryginalnością, przypominał za to tysiące innych, standardowo urządzonych łazienek.

Po

Przygotowanie dokładnych szkiców i pomysłowego, ale jednocześnie funkcjonalnego zagospodarowania przestrzeni pozwoliło nam stworzyć w mieszkaniu wyjątkową atmosferę. Prace wykończeniowe, podczas których nasza ekipa z mistrzowską precyzją dopracowała każdy szczegół, dopełniły finezyjnie całość projektu.

Nowoczesne i trwałe materiały oraz jasne kolory dobrane do prostych wzorów pozwoliły nadać wnętrzom lekki i świeży charakter. Dzięki wszystkim naszym zabiegom, niegdyś zaniedbane i zniszczone mieszkanie, stało się oazą spokoju i wizualnej przyjemności.

Jakub Żbik

menedżer ds. sprzedaży

Nasz konsultant odpowie na wszystkie Państwa pytania oraz zaprezentuje nasze możliwości.

668 135 668

Zostaw swój numer oddzwonimy

Imię

Nr telefonu

Oddzwonimy tak szybko, jak tylko będzie to możliwe i odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Rozumiem