O nas

Doświadczenie

Od ponad 30 lat funkcjonujemy na rynku krajowym i zagranicznym jako firma WEBOLIT, która jest właścicielem i zarządcą nieruchomości komercyjnych, w tym m.in. biurowców Redenberg Office Park, w Chorzowie i Porcelanowa 19 w Katowicach.

W 2017 roku firma rozszerzyła zakres swojej działalności o rynek mieszkaniowy. W tym czasie dokonano zakupu, remontu i sprzedaży blisko 50 mieszkań.

Dzięki zdobytemu na rynku mieszkaniowym doświadczeniu udało nam się z powodzeniem stworzyć nową markę, które działalność skupiona jest wokół usług związanych z wnętrzami nieruchomości. Tworzymy doskonałe wnętrza począwszy od etapu projektowego po realizację.

Zespół

Podjęcie współpracy z zespołem SpaceFactory to gwarancja uzyskania niesamowitego efektu końcowego w postaci wyjątkowego, niebanalnego i w pełni funkcjonalnego wnętrza nieruchomości. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu, m.in. w house flippingu, dostarczamy naszym Klientom usługi najwyższej klasy, co potwierdzają nasze realizacje.

Poznaj nasz zespół

SpaceFactory

Obecnie działalność SpaceFactory obejmuje obszar aglomeracji Górnego Śląska, który w niedalekiej przyszłości zamierzamy rozszerzyć na południową część naszego kraju.

Zapraszamy do współpracy wszystkich właścicieli nieruchomości, którzy mają w planach sprzedać, wynająć lub zaaranżować nieruchomość do użytku własnego.

Sprawdź naszą ofertę

Jakub Żbik

menedżer ds. sprzedaży

Nasz konsultant odpowie na wszystkie Państwa pytania oraz zaprezentuje nasze możliwości.

668 135 668

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli zaciekawiła Państwa nasza oferta, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Jesteśmy również otwarci na organizację spotkania biznesowego.
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Rozumiem